Kapat

02.08.2015 Pazar’ın En Banko Maçları ve Tahminleri

Banko Maçlar ve Tahminleri

307 Zurich – Grasshoppers
Kim Kallström transferiyle herkesin dikkatini çeken Grasshoppers, 10 numara pozisyonunda oynayan yeni yıldızını ön plana çıkarmak adına çılgın bir taktik benimsiyor. Bu taktiğin karşılığında 2 maçlarında 13 gol atıldı. Yine benzer seçimler yapılabilir ama daha iyi orandan riske giriyorum.

Konuk takımın yapacağı yüksek tempo, 2 gün önce Dinamo Minsk sınavında hırpalanan Zurich’e ters gelebilir. Evlerinde 1-0 yenilirlerken, turu da zora soktular. Önümüzdeki perşembe rövanşa çıkacaklar.

Dediğim gibi, ‘KG var’ gibi banko bahisler kuponlara girebilir ama ben sistem kuponuma direkt 2 alacağım.

314 Dundee United – Aberdeen
Öncelikle 1X ÇŞ : 1,52 daha sonra da sistemde 1-0 açık oynanabilir bence
Aberdeen 30.07 de kazakistan deplasmanında kairat ile maça çıktı ve maçı 2-1 kaybetti. hem deplasman yorgunluğu hemde mağlubiyet almaları bence bu maçın ibresini ev sahibine çeviriyor. zaten dundee united takımı da evinde 3,00 oranı bence haketmiyor. hazırlık maçlarında 6 mağlubiyet almaları da sürekli kendilerinden güçlü takımlarla maç yapmalarıyla anlaşılabilir bir şey.
321 Lahti – Jaro
Mariehamn ve HIFK Helsinki maçlarında kötü performans sergileyerek kaybeden Jaro düşüşte. Lahti ise sezon başından bu yana savunma anlamında aşama kaydederek iyi sonuçlar almaya başladı. Özellikle son haftadaki Inter Turku galibiyeti, önceki haftalarda toplanan puanları değerli hale getirmiş oldu. Rakibi formsuz halde yakalamışken bu maçta kayıp yaşayacaklarını büşünmüyorum.

TAHMİN: MS 1
ORAN: 1.45

326 Elfsborg – Halmstad
Elfsborg her ne kadar kendi sahasında etkili oynayıp iyi sonuçlar alsa da bu kez karşılarında son haftalarda toparlanan ve özellikle defansif açıdan rakibe sıkıntı yaratabilecek bir takımla karşılaşacaklar. Halmstad’ın hücumda ciddi sorunları var ama hem maça başlangıçları anlamında, hem de oyunun gidişatıyla birlikte deplasmanda 1 puana yönelik oyun tarzları, müsabakalarının az gollü geçmesine neden oluyor. Elfsborg karşısında da risk alarak maça tutunamazlar. 2.5 alt seçimi uygun olacaktır.

TAHMİN: 2.5 ALT
ORAN: 1.85