Kapat

11 Kasım Günlük Bahis Tahminleri ve Banko Maçlar

11 Kasım 2019 Banko Maçlar ve İddaa Tahminleri

Larissa – Lamia

Lamia’nın lig’de deplasmandan puan çıkarabildiği maçı bulunmuyor. Geride kalan 4 maçın tamamını 2 ve üzeri farklı kaybettiler. Bu maçlarda yalnızca 1 gol bulabildiler. Larissa 6 maçtır lig’de kaybetmiyor. Bu maçların 4’ünden ise galip ayrıldıklarını belirtelim. Deplasmandan bugüne kadar sonuç alamayan Lamia önünde de kazanmalarını bekliyorum.

Karlsruhe – Erzgebirge Aue

Karlsruhe lige kötü başlamıştı ve şu an 7 maçta 0 mağlubiyet serisiyle devam ediyormuş gibi gözüküyor, ancak bu 7 maçın içinde 6 tane beraberliğin olduğunu da unutmayalım. Teknik heyetin ve oyuncuların, bu 7 maçın hepsini kazanmış gibi davranması ilginç gelmiyor değil. Aue geçtiğimiz hafta Heidenheim ile berabere kaldı ve puan kayıpların bolca yaşandığı bir haftada çıkma potasına girme şansını kaybetti. Bu maçın düğümünü duran toplar çözebilir. Hal böyleyken de 2,5 golden fazlasını beklemek doğru olmaz. Altı/Üstü 2,5:Alt

Velez Sars – Boca Juniors

Deplasmanda en fazla puan toplayan iki takımdan biri olan Boca juniors zor bir deplasmana çıkıyor. Ev sahibi takım Velez bu sezon kendi sahasında şu ana kadar sadece bir mağlubiyet yaşadı. Ancak Boca rakibine göre performans olarak daha önde bir takım. Konuk takım 7 maçla en fazla galibiyet alan 6 takımından biri. Aynı zamanda bu sezon yediği 5 golle savunma hattının ne kadar iyi olduğunu da söyleyebiliriz. Konuk takım bu maçta puan ile dönecektir.