Kapat

13.06.2019 Banko Tahminler ve Banko Maçlar

13 Haziran 2019 Banko Maçlar ve Tahminleri

795 Aek – Peristeri Athens
Üçüncü olacak takımı belirleyecek seride ilk iki maçı deplasman takımları kazandı. İkinci maçta Peristeri ilk yarıda farkı 13 sayıya kadar çıkarsa da kazanamadı. Ribaundlarda rakibi ezseler de düşük dış şut yüzdesi ile oynayıp fazla top kaybı yaptılar. Bentil iyi oynuyor.

AEK’da Kavvadas ve Maciulis’in sakatlıkları sürerken Sant-Ross da bu seride yoktu. Koç Banchi, Hunter’ı kadro dışı bırakmıştı ve Larentzakis de sakatlığından yoktu. Buna rağmen York ve Sakota’nın toplam 14 üçlük isabeti galibiyeti getirdi. Theodore, ödenmeyen maaşı ile ilgili tweet attı ve belki oynatılmayabilir. Düşük skorlu çekişmeli bir maç olmasını bekliyorum.

798 Fenerbahçe – Anadolu Efes
Serinin ilk maçında Fenerbahçe Beko’nun katı savunmasına takılan Anadolu Efes ikinci maçta ikinci çeyreğin ortalarına doğru da 16 sayı gerideydi ve durum moral bozucu gözüküyordu. Fakat bu kez reaksiyon gösterdiler ve yıldız guardlarının hücumda ritmini bulması ve rakibin yıpranması ile skoru dengeleyip uzatmada galibiyete uzandılar.

İlk 5 oyuncuları 90 sayı üretti. Micic 30 sayı ile lig kariyerindeki en iyi maçını çıkardı. Fenerbahçe’de Melih bu kez 0/9 şut atıp şaşırttı. İlk maçın aksine Guduric ve Melli öne çıksa da yeterli olmadı. Savunmada varlık gösteremediler. Yerli oyuncular hayal kırıklığı yarattı. Fenerbahçe?de Datome ve Vesely henüz takımla antrenman yapmaya başlamadı ve dönmeleri belirsizliğini koruyor. Fenerbahçe?nin ilk yarıdan üstünlüğü yakalayıp kazanmasını bekliyorum.