Kapat

16 Nisan 2020 Perşembe İddaa Banko Maçlar

Banko Maçlar ve Tahminleri

16 Nisan 2020 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Perşembe günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

FC Bgu Minsk – FC Gorodeya
4 haftası tamamlanan Belarus Premier Ligi’nde geçen hafta deplasmanda kaybeden BGU Minsk hala liderliğini koruyor. Bu haftaki konukları 9. Gorodeya. Ev sahibi ekip kendi sahasındaki iki maçta 5 gol attı 1 gol yedi.

Bu karşılaşmaya da favori çıkıyorlar. Gorodeya rakibini zorlayacaktır ancak BGU Minsk sahadan 3 puanla ayrılır. Tercihim MS:1

Dinamo Minsk – Neman Grodno
Dinamo Minsk kulüp olarak şu anda bulunduğu yeri kuşkusuz ki hayal etmiyordu ancak oynadıkları futbol tam olarak şu anki konumun karşılığı. Hücumda yetenek eksikliği gözle görülür biçimde fark ediliyor.

Konuk ekip Grodno ise orta seviyede bir takım. Bu karşılaşma da taraf bahsinden ziyade gol bahsine yönelmek daha mantıklı gibi görünüyor. TG:2-3 ideal.