Kapat

281 Linfield – Rosenborg Şampiyonlr Ligi Tahmini

Sezona kötü giren Rosenborg toparlanma sürecinde. Bu süreçte, başta Adegbenro olmak üzere, Akintola ve Söderlund ile birlikte çok iyi bir uyum yakalandı hücum hattında fakat bu deplasmanda Adegbenro’nun oynama ihtimali çok düşük. Hâl böyle olunca Rosenborg adına hücumda sıkıntı söz konusu olabilir ki son kazandıkları derbi maçta da performansıyla öne çıkan isimdi Adegbenro. Haricinde ideal 11 sahada olacak. Kuzey İrlanda ekibi Linfield bu eşleşmeye hazırlık maçlarıyla hazırlanmak durumunda kaldi zira ligleri 1 ay sonra başlayacak.

Kendi ülke sınırları içinde en baskın takım olsalar dâhi avrupa semalarında pek parlak geçmişleri yok. Norveç takımlarıyla oynadıkları son 13 maçta da galibiyet alamadılar mesela. Keza Rosenborg da Kuzey İrlanda takımlarıyla oynadığı son 6 maçın tamamını kazandı. Evet Rosenborg favori ancak oran aşırı düşük ve ben Adegbenro yokluğunu da hafife almamak gerekli diye düşünüyorum. Bu bakımdan önceliği 2.5 alt tercihine veriyorum.

Tüyolar
2,5 Altı/Üstü Alt1.55
İki takım arasında oynanan son 4 maç 2,5 gol altında tamamlandı.

Maç Sonucu X3.65
İki takım arasında oynanan son 3 maçta takımlar 2 kez berabere kaldı. İki takım arasında, ev sahibi takımın sahasında oynanan son 2 maç berabere tamamlandı.

İlk Yarı Sonucu X2.10
İki takım arasında oynanan son 3 maçta takımlar 2 kez ilk yarıları berabere tamamladı. İki takım arasında, ev sahibi takımın sahasında oynanan son 2 maçın tamamında ilk yarılar berabere tamamlandı.

İki Takım Arasında Oynanan Son 4 Resmi Maçta:
2 maçı Rosenborg kazanırken, 2 maç berabere bitti.Linfield bu maçlarda galibiyet elde edemedi.
Linfield 1 gol atarken, Rosenborg 4 golle karşılık verdi.
Tüm maçlar 2,5 gol altında tamamlandı.
1 maçta karşılıklı gol olurken, 3 maçta taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi.
0-1 ve 2-3 gol aralığında biten 2’er maç bulunuyor.
Rosenborg 1 maçta ilk golü atan taraf olurken, 3 maçta taraflar gol bulamadı.