Kapat

3 Nisan 2020 Cuma Banko Maçlar

Banko Maçlar ve Tahminleri

2 Nisan 2020 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Cuma günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

FC Belshina – FC Gorodeya
Alt ligdeki başarılı performansını üst lige taşıyamayan Belshina’nın başlangıçta aldığı kötü sonuçlar sürpriz değil zira takımın gol yükünü çeken önemli isimlerle yollar ayrıldı. Yerlerine yeterli hamleler de yapılamadığından sezonun düşme adaylarından biri konumundalar.

Konuk Gorodeya’da da durum iç açıcı değil aslında. Takıma yatırım yapan şirkete açılan soruşturma ekonomik açıdan sıkıntı yarattı. Oyuncuların konsantrasyonunda ciddi bir soru işareti yaratıyor bu tablo. İlk 2 maçtaki sonuçlara da yansıdı bu durum. Açıkçası alt sıralara aday iki ekibin karşılaşmasında taraf bahsi yapmak kolay değil. Düşük skor bekliyorum.

Dinamo Minsk – Torpedo Belaz Zhodino
Geçen sezon ligi 6.sırada bitiren Torpedo bu sezona da iyi başladı. Transfer konusunda ellerinin güçlü olması sayesinde birçok takıma nazaran daha iyi durumdalar. İlk 2 maçı 1-0’lık skorlarla kazanarak da iyi bir başlangıç yaptılar sezona. Zaten genel beklenti de üst sıraları zorlayabilecekleri yönündeydi. Bu sezonun sürpriz zirve adaylarından biri olarak gösterilen bir başka takım da Dinamo Minsk’ti. Sezon öncesi yaşanan köklü değişim sonrasında onlardan beklenti epey bir fazlaydı ancak en büyük soru işareti bu değişim sonrası birlikteliğin ve takım ruhunun ne kadar sürede yakalanacağıydı.

Kupadaki Bate eşleşmesini kaybederek elenen takım, lige de çok kötü başladı ve 2’de 0 yaptı. Beklentilerin altındaki bu başlangıç sonrası hoca Sergey Gurenko’nun baskı altında olduğu kesin. Savunmadan Goropevsek cezalı durumda. Oynadıkları maçların yüksek tempoda geçtiği görülüyor. Torpedo’nun da gücü paralelinde rakibini zorlayacağı düşüncesindeyim. İki takım da gol bulacaktır.