Kapat

Djursdala SK – Ankarsrums IS Maç Tahmini 28 Mart 2020

Djursdala SK – Ankarsrums IS Maçı İddaa Tahmini 28 Mart 2020

Djurdsala İsveç’in 7.liginde mücadele ediyor! Geçtiğimiz sezon 12 takımlı ligi 5.sırada tamamladılar. Bu seviyedeki takımlar fazlasıyla amatör. Liderin 100 üstü gol attığı, 5.sıradaki Djurdsala’nın 60 gol yiyip -13 averaja sahip olduğu bir seviyeden bahsediyoruz. Tüm bunların sadece 22 maçta gerçekleştiği de unutulmamalı. Bu hazırlık maçını iç sahada oynayacaklar. Ayrıca kadrolarındaki birçok önemli ismi koruduklarını söyleyelim. Zaten hazırlık maçlarında da gayet iyi skorlar alarak formda olduklarını gösterdiler.

Djursdala’yı 7.lig diye ti’ye aldık fakat rakip Ankarsrums’un konumu daha vahim. Onlar 8.ligdeler! Yani olay şu; 7.ligde oynayan bir takımın 8.ligde oynayan bir takımla oynayacağı hazırlık maçına tahmin yapıyoruz! Buraya gülücük efekti gelecek. Neyse, konumuza dönelim.7.ligi 2.sırada bitiren Ankarsrums, üst lige çıkmak için oynadığı play-off maçlarında yeterli sıralamayı alamadı ve ligden çıkamamış oldu.

Bu hüsrana rağmen kemik kadro korunmuş vaziyette. Rotasyonda fazlaca şans verdikleri gençler var. 16-17 yaşındaki bu gençlerin varlığı zaman zaman beraberinde sıkıntıları da getiriyordur haliyle. Djurdsala’dan bir aşağı ligde yer almak, rakibin hazırlık maçlarında aldığı pozitif skorlar, kadrosunu koruması gibi detaylar sebebiyle iç sahada oynayacak Djurdsala’yı tavsiye edeceğim.  Tahminim MAÇ SONUCU 1