Kapat

Landskrona – Torns Maç Tahmini 25 Mart 2020

Landskrona – Torns Maçı İddaa Tahmini 25 Mart 2020

İsveç’in 3.seviye liginin güney grubunda yer alan Landskrona, 2018’de veda ettiği üst lige geçtiğimiz yıl geri dönmeye çok yaklaşmıştı ancak play-offta Östers’e diş geçiremediler. Evindeki ilk maçı 1-1 tamamlayan ekip, deplasmanda 1-0 kaybedince bu sezonu da 3.ligde geçirmek durumunda kaldı. Aynı bölgede yer aldıkları Torns’u iç sahada konuk edecekler. Konuk ekip Landskrona ile aynı ligde mücadele ediyor ancak kapasiteleri rakibin altında. 3 yıl öncesine kadar daha ziyade alt liglerde mücadele eden bir ekiptiler.

Geçen yıl da onlar için zorluydu ve lige güç bela tutunmayı başardılar. Landskrona potansiyeli yüksek genç ismi Ondrejka dışında önemli bir kayıp vermezken, bazı önemli isimlerinin de sözleşmelerini uzattı. Törns ise takımın en fazla süre alan as isimlerini gönderdi ve yerine soru işareti olan isimler transer etti. Ayrıca sakatlığı süren 3-4 önemli isim daha var. Kadroları da çok geniş olmadığından özellikle takım savunması konusunda pek iyi durumda değiller.

Hazırlık maçlarında 2 yenilgi, 4 galibiyet, 1 beraberlik alırken, 7 maçta 15 atıp 11 yediler. Bu maçların çoğunun Landskrona’ya kıyasla çok daha zayıf takımlara karşı olduğunu söylemem gerek. Bir maç dışında tüm maçlarda gol yemeleri de önemli bir veri. Liglerin başlangıcının mayıs ayı ortasına ertelenmesi kararı, takımların hazırlıklar için acele etmesine gerek olmadığını gösteriyor. Dostluk maçı olduğu da unutulmadan, 1 + 2.5 üst seçimi yapılabilir.