Kapat

Qviding F – IK Oddevold Maç Tahmini 27 Mart 2020

Qviding F – IK Oddevold Maçı İddaa Tahmini 27 Mart 2020

Karşılaşma Qviding’in ev sahipliğinde, suni çimde oynanacak. Qviding geçtiğimiz sezon 4.seviyedeki ligi 26 maçta 92 gol atarak lider tamamladı ve 3.lige yükseldi. Oddevold ise tam tersi 3.ligi son sırada tamamladı ve Qviding’in geldiği yere, 4.lige düştü. 17 gol atan Lindberg’i, 12 gol atan Walemark’ı, 5 gol atan Martinsson’u kaybeden Qviding’in dikkat çekici transferler yaptığını söylemek zor. Ağırlıklı olarak alt yapıdan A takıma çıkarılan isimler oldu. Birkaç da farklı takımlardan gelenler.

Geçen sezon 25 gol atan Daniel Tidstrand’ın yanı sıra 7 gollü Chidi’yi kadroda tutmaları en olumlu durum gibi gözüküyor. Oddevold alt lige düşmesi sebebiyle kadrosunda büyük bir değişime gitti. Ayrılan birçok isim olduğu gibi takıma katılan da fazlaca isim oldu.

Buna takımın hocası da dahil. Bu köklü değişim sebebiyle hazırlık maçlarına dair keskin ifadeler kullanmak zor. Bu süreçte daha ziyade denk ya da daha zayıf takımlara karşı oynayıp dengesiz skorlar aldılar zaten. Qviding her ne kadar bazı önemli isimlerini kaybetse de, kalite ve lig farkı bakımından rakibinden üstün. İç saha avantajları da var. Favorim ev sahibi.  Tahminim MAÇ SONUCU 1